Nasze dziewczęta znów najlepsze

dziewczetaW czwartek, 8 czerwca, na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej zostały rozegrane mistrzostwa Skarżyska szkół podstawowych w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt.  Najlepsze okazały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 7. 

 Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Urząd Miasta - Referat Edukacji, koordynatorem zawodów był Dariusz Frydryk, sędzią głównym zawodów Agnieszka Drabik. 

W  zawodach wzięło sześc szkół podstawowych SP 2,  SP 3, SP 5, SP 7, SP 8, SP 13. Trójbój lekkoatletyczny składał się trzech  dyscypliny: rzut piłeczką palantową skok w dal i bieg na 60 m. Po rozegraniu  wszystkich konkurencji wyłoniono zwycięzców,  pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7 - 490 punktów, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 - 467 punktów,  na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 13 - 396 punktów. Czwarte miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 - 395 punktów, piąte szkoła podstawowa nr 5 -309 punktów, szóste Szkoła Podstawowa nr 3 - 272 punkty.

 

 

>> czytaj artykuł: skarzysko24.pl